♥Panská kolekce Lacoste♥

7. ledna 2008 v 13:25 |  *Móda
Móda pro jaro 2008 od Lacoste
AUTOR: Lucie Bartošová | ZdRoJ:Moda.cz
Modely od Lacoste pro letošní jaro a léto jsou svěží, jemné, pohodlné a luxusní. Pokud upřednostňujete sportovní styl oblékání, Lacoste je to pravé pro vás. Vybírat si můžete jak z naprosto bílých modelů, tak i z výrazně barevných, optimistických.
Jako svěží nádech k nám přichází pánská módní kolekce pro letošní jaro a léto od Lacoste. Celá kolekce je jak jinak než tradičně sportovní, ležérní a samozřejmě velmi luxusní. Je určena pro lidi v pohybu, kteří mají rádi sportovní eleganci a pohodlí.

Ze všech modelů vyzařuje svěžest, zřejmě díky barvě a materiálů, ze kterých jsou jednotlivé modely vyrobeny. Většina z nich je v tradiční naprosto bílé barvě, pouze značka Lacoste vystupuje z této nádherně čisté barvy.

Bílá trička jsou buď zcela jen v bílé barvě a nebo s drobným vzorečkem, jako jsou třeba jemné červené nebo modré proužky. Ovšem ne zdaleka se jedná ve všech modelech o bílou barvu, některé jsou naopak zcela černá či výrazně vesele barevná. Lacoste si potrpí na jednoduchosti, svěžesti a barevnosti. Proto jejich modely nejsou příliš zbytečně zdobené, spíše naopak vyzařují jednoduchost - v jednoduchosti se skrývá ta největší krása a tohoto sloganu se Lacoste drží a sklízejí s ním samozřejmě i veliké úspěchy.

Vesele barevná trička připomínající spíše fotbalové dresy, trička s barevnými horizontálními proužky a nebo trička ve veselých barvách, jako je třeba žlutá, červená, modrá, zelená.

Bílé bavlněné kalhoty jsou nejen velmi pohodlné, ale i moderní a neokoukané. Ovšem pokud si takovéto kalhoty pořídíte, dávejte pozor kam si sedáte. I kalhoty této pánské kolekce jsou v jiných barvách, pokaždé bavlněné a velmi pohodlné. Lacoste sází na pohodlnost a proto jejich oblíbenost neustále roste u mladých a aktivních lidí, kteří dávají této vlastnosti přednost.

Bílá košile s azurově modrými horizontálními i vertikálními pruhy, které vytvářejí čtverce spolu s výrazně azurově modrými kalhoty. Tento model je ideální volbou pro výlety volnou přírodou a nebo městem.

Značka Lacoste je známá po celém světě svými sportovními modely pro volný čas. Lacoste je dokonalé propojení pohodlnosti a luxusu.
Lacoste...Lacoste...Lacoste...Lacoste...
Lacoste...Lacoste...Lacoste...Lacoste...
Lacoste...Lacoste...Lacoste...Lacoste...
Lacoste...Lacoste...Lacoste...Lacoste...
Lacoste...Lacoste...Lacoste...Lacoste...
Lacoste...Lacoste...Lacoste...Lacoste...
Lacoste...A tEť mUzHeTe HoOlKi rIcT sVeMu MiLaSkOvI v cEm bY sE vAm lIbil:-)A mUsItE uZnAt zhE tI mOoDelOvE tAkIs sToOjI zA toO ZhE?? xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama