♥Make-up pro tvoji pleť♥

20. ledna 2008 v 21:18 |  *Cosmetics
Na trhu je velké množství různých druhů make-upů. Jeden z nejoblíbenějších make-upů je tekutý. Do popředí se ale ovšem dostává nově nový druh - a to make-up pěnový. Který z nich se hodí na co a jak si stojí v porovnání s ostatními?
Tónovací hydratační krémy
Tyto krémy představují spojení hydratačního krému a make-upu,. Kůži zklidní a zároveň ji lehce zakryjí. Ideální jsou pro mladé a čisté typy pletí. Tónovací krémy můžeme roztírat pomocí prstů.

Krémové make-upy
Tyto make-upy jsou husté, mastné a hydratační. Hodí se proto na suché nebo zralé typy pletí. Protože jsou poměrně těžké, roztírejte je po pleti pomocí vlhké kosmetické houbičky.

Tekuté make-upy
Tyto make-upy jsou nejoblíbenější a nejvšestrannější typy make-upů, protože se snadno nanášejí a vypadají velmi přirozeně. Kromě nejsušších pletí se hodí pro všechny typy.
Pěnové make-upy
Tyto make-upy jsou poměrně zvláčňující a hodí se na sušší typy pletí. Nejlepší je trochu přípravku nejdříve nanést na hřbet ruky a teprve potom lehce vklepat na obličej.

Kompaktní make-upy
Tyto přípravky obsahují podklad i pudr. K dostání jsou obvykle v pudřence spolu s houbičkou na nanášení. Ale ve skutečnosti vytvářejí jemnější úpravu, než by se dalo očekávat. Hodí se na všechny typy pletí, kromě suchých.

Make-upy v tyčince
Tyto typy mají hustou strukturu, a tak se nejlépe hodí na pleť postiženou pupínky nebo jizvami. Přímo na postižené místo naneste trochu make-upu a vlhkou houbičkou jej rozetřete.
Zdroj:moda.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama