♥Látky podporující hubnutí♥

23. prosince 2007 v 14:55 |  *Diety
Přípravky na hubnutí s obsahem zeleného čaje
Přípravky na hubnutí, které obsahují výtažek ze zeleného čaje jsou vhodné pro zvýšení energetického výdeje. Zelený čaj obsahuje látku, která zvyšuje tělesnou teplotu, čímž se zvyšuje také energetický výdej. Zelený čaj obsahuje třeba Folixil...
Chrom omezí chuť na sladké
Mnoho přípravků na hubnutí obsahuje z větší části chrom. Chrom reguluje hladinu cukru v krvi, tedy glykemii, a tím také snižuje výrazněji chuť na sladkosti. Pozor, chrom účinkuje jen u některých lidí!
Přípravky na hubnutí s obsahem karnitinu
Mnoho přípravků na hubnutí a také mnoho doplňků stravy pro sportovce obsahuje karnitin. Karnitin zvyšuje spotřebu kyslíku a spalování tuků při cvičení, tím roste i spotřeba energie.
Vláknina zasytí a ochrání před rakovinou tlustého střeva
Býváte často hladoví? Možná není ve vaší stravě dostatek vlákniny. Vláknina nejen zasytí, ale také zabraňuje zácpě a působí preventivně proti rakovině tlustého střeva. Doporučená denní dávka vlákniny se pohybuje okolo třiceti gramů.
Přípravky na hubnutí s obsahem ženšenu
Další účinnou látkou, která bývá často v hubnoucích přípravcích obsažena, je ženšen. Ženšen působí proti únavě, zvyšuje tepovou frekvenci a prokrvení a tím také zlepšuje spalování během fyzického cvičení.
Ananas zlepšuje trávení a látkovou výměnu
Ananas obsahuje enzym bromelain, který zlepšuje trávení a látkovou výměnu. Proto se také toto vynikající exotické ovoce používá při odtučňovacích kúrách a účinně působí v boji s celulitidou.
Přípravky na hubnutí s obsahem CLA
Na mnoho přípravcích se píše, že obsahují CLA. Víte co to CLA znamená a k čemu je dobré? CLA je přírodní látka, která působí proti ukládání tuků a podporuje jejich odbourávání tím, že je odplavuje do krve a svalů, kde se spalují.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama