♥Cviky na záda♥

26. prosince 2007 v 19:01 |  *Cvičení
Miluješ šaty s odhalenými zády???Potom se ti budou hodit tyhle cvikyJNavíc díky svalům tě přestanou bolet záda a to už stojí za to:-D
Cviky pro zpevnění svalů kolem páteře
U cvičení se soustřeďte na vzpřímený postoj s lopatkami u sebe. Při samotném cviku nezadržujte dech, ale vždy s výdechem stáhněte co nejvíc zadeček. Vydržte pár sekund a pak povolte.
Cviky pro pevná záda - zpevněte pánevní dno
Cviky můžete provádět kdykoli a kdekoli. Soustřeďte se a stáhněte hýžďové spolu se spodními břišními svaly. Měli byste mít pocit, jako když se snažíte zadržet močení. Opět vydržte pár sekund a povolte. Díky cvikům pánevního dna vylepšíte i svůj orgasmus...
Cviky pro procvičení rovnováhy
Postávání na jedné noze znáte už ze školky. Pro procvičení zad a rovnováhy vám poslouží i dnes. Stůjte pár vteřin na jedné noze, poté na druhé. Ovšem musíte přitom držet zpevněná záda a ostatní svaly na těle. Cvik provádějte nejlépe dvakrát denně. Zabere vám minimum času.
Cviky pro pevná záda - kočičí hřbet
Cvik můžete provozovat spíše jen doma. Pohyb je vám jistě znám. Vyhrbte se, poté prohněte páteř. Pohyby dělejte pomalu a poctivě. Opakujte nejméně desetkrát. Krásně se tak protáhnete.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš kočku??

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama